Nano sprej


Nanotechnologií vyrobený prostředek se silnými antibakteriálními a protivirovými účinky.
Hlavním zdrojem je Koloidní stříbro. Koloidní stříbro v provedených testech zničilo více než 650 druhů patogenních bakterií. Ve srovnání s klasickými antibiotiky, které ničí jen 5-7 druhů škodlivých bakterií.
Stříbro sloužilo už dávno v historii, kdy řádil v Evropě mor, a tak jako ochrana se dětem dávaly stříbrné lžičky, které je měly chránit před touto smrtící nemocí.
Koloidní stříbro uklidňuje podrážděnou pokožku, pomáhá hojení ran, i hojení popálenin, odřenin a drobných škrábanců. Zastavuje krvácení.
Koloidní stříbro zlepšuje stav lupénky, ekzémů i akné, působí i proti plísním na pokožce.
Koloidní stříbro pomáhá při zánětech očních víček. Pomáhá i při zánětech v krku i zánětech středního ucha.
Koloidní stříbro působí proti bakteriím i jiným agresorům.
Koloidní stříbro má výrazné protizánětlivé účinky.
Alergie na Stříbro je velmi vzácná, jednoduchý test je stříknutí na zápěstí, kdy by se alergie projevila. Těhotným ženám se doporučuje porada s lékařem.


Naše NANO Koloidní stříbro ve spreji, které se vejde do každé kabelky, může sloužit i jako kvalitní dezinfekce. A jeho použití je rozhodně vhodnější než ty agresivní dezinfekční prostředky, se kterými se setkáváme např. v obchodech nebo i ve zdravotnických zařízeních. A které našemu zdraví rozhodně neprospívají, spíše naopak.
Já rozhodně doporučuji, mít Sprej NANO s Koloidním stříbrem jednak ve své kabelce, ale mít ho i doma ve své Domácí lékárničce a okamžitému použití, pokud se např. spálíme při vaření či pečení čehokoliv, nedej Bože se třeba i řízneme. Ten kouzelný sprej vydrží až na 500x použití.


Udělejme si z NANO spreje s Koloidním stříbrem svého dobrého parťáka.