Seznamte se s ambasadory naší značky

Život v rovnováze uvolní nekonečný potenciál. Každý z nejúspěšnějších hráčů, který nese naši značku na rukávu, je toho skutečným důkazem. Jsou to jejich osobní příběhy.

Finská hvězda plážového volejbalu Riikka Lehtonenová je lekcí, jak se nikdy nevzdávat.

Riikka Lehtonenová, která je označována za nejúspěšnější volejbalistku ve Finsku, prodávala svůj talent v různých profesionálních klubech po celé Evropě. Profesionálně hrála 14 let, než její kariéra nabrala vrchol v plážovém volejbalu.

Od roku 2014 Riikka soutěží ve FIVB Beach Volleyball World Tour. Nyní stojí nohama v cizím písku a jejím cílem je dostat se na olympiádu. Ve svých 41 letech je Riikka inspirací pro ženy po celém světě – tento věk není překážkou úspěchu v profesionálním sportu.

Jaká ocenění a uznání jste získali?

„Za ta léta, co hraju volejbal, patří mezi největší úspěchy zisk zlaté medaile v Lize mistrů dva roky po sobě, plus ocenění pro nejlepšího podávajícího, zlato z Challenge Cupu a také pro nejlepšího útočníka. Vyhrál jsem zlato tři roky po sobě na francouzském mistrovství. Jednou na italském šampionátu, zlatém „scudettu“ a italském poháru a na mistrovství Malediv.

Získal jsem zlatou medaili v mnoha po sobě jdoucích letech na finském šampionátu a finském poháru. V plážovém volejbale jsem skončil pátý na mistrovství Evropy, devátý na mistrovství světa a získal stříbrnou medaili na World Tour.“

Riikka-Lehtonen-Medal.jpeg

Můžete nám říct o nějakých výzvách, kterým jste čelili?

„V roce 2012 jsem se rozhodl přejít na plážový volejbal hned po mé poslední halové sezóně 2012-2013. Během poslední sezóny jsem se však zranil, což znamená, že jsem musel podstoupit 4 operace, než jsem skočil do písku. Z tohoto důvodu jsem měla začít s plážovým volejbalem na jaře 2013, ale nakonec jsem to udělala až na jaře 2014.

Můj první turnaj v plážovém volejbale byl extrémně těžký, protože jsem hrál úplně „nový“ sport na profesionální úrovni. Všechny předchozí zkušenosti, které jsem s volejbalem měla, se nepřenesly (znala jsem všechny hráče a jejich dovednosti) a moje psychika byla špatná. To bývala moje silná stránka. Ale věděl jsem, že se chci dostat na olympiádu ve finských barvách.

Kvůli svému věku jsem byl tak blízko k tomu, abych přestal, ale byl jsem stále lepší a lepší. Nyní je mým snem pokračovat a ukončit svou profesionální kariéru tam, kde začala v roce 1999 – v Paříži 2024.“

riikka-lehtonen-close-up.jpeg

Jak jste jako profesionální sportovec chápal poměr omega-6:3 mastných kyselin?

„Nic jsem o tom nevěděl. Ale teď chápu, jak je důležité znovu vyvážit poměr omega-6:3. Byla jsem opravdu překvapená, když jsem zjistila svůj poměr, protože jsem se vždy považovala za zdravou. Zinzino mi pomohlo dostat tělo zpět do rovnováhy.“

Jak jste se poprvé dozvěděli o společnosti Zinzino?

„Účastnil jsem se SLUSH (start-upová akce) a Heli Nyman mi o tom řekl. Také můj manžel již dříve slyšel o Zinzinu a chtěl produkty vyzkoušet. Od té doby jsem se neohlížel zpět a nadále užívám produkty Zinzino denně.“

Jaké produkty Zinzino v současné době používáte?

„Používám BalanceOil, Xtend a LeanShake. Opravdu miluji tyto produkty.“

Povězte nám o svých výkonech od doby, kdy používáte Zinzino.

„LeanShake nosím všude s sebou a užívám ho často dvakrát denně. Vzhledem k tomu, že cvičím jednou nebo dvakrát denně, je to perfektní nápoj na cesty mezi jídly. Je také ideální, když cestuji a nemohu sehnat výživné jídlo. Udržuje mě spokojenou a sytou. Kapsle Xtend mi pomáhají s fyzickým zdravím, energií a výkonem.“

Proč by lidé měli přemýšlet o BalanceOil?

„Věřím, že tyto produkty jsou skvělé pro každého, kdo chce žít zdravým životním stylem. Pokud chcete pečovat o své tělo a užívat si špičkový výkon, tyto produkty vám v tom pomohou. Rád používám doplňky stravy Zinzino.“

Popište své zkušenosti se společností Zinzino jednou větou.

„Nikdy jsem nebyl zdravější!“

Nezapomeňte sledovat Riikčinu cestu k nadcházejícím soutěžím i mimo ně na Instagramu a Twitteru. Rozšířený seznam jejích medailí a úspěchů najdete zde.

Těžká váha Lukáš Osladil se zvedá na vrchol, v dokonalé rovnováze.

Po čtvrtém místě na svém prvním šampionátu v roce 1996 si ambasador značky Zinzino Lukas Osladil upevnil své místo jako jeden z nejlepších kulturistů na světě. Každý rok přináší nové ocenění, protože Lukáš se propracovává na nejvyšší pozice. Mezi jeho medaile z „prvního místa“ patří Arnold Classic Brazil, Vancouver a Toronto Pro a IFBB Europa Phoenix Pro.

Jeho tělo je mistrovským dílem, které stojí za to obdivovat, s hýžďovými svaly, které předvádějí show pro každé publikum. Profesionální kulturisté jsou bezesporu nejsilnějšími a nejmužnějšími sportovci. Za více než dvě desetiletí je nejdelší pauza, kterou Lukas od posilování měl, dva týdny – a tvrdí, že je to všechno díky produktům, jako je Zinzino.

Jak se jmenujete, kolik je vám let a jaké je vaše sportovní povolání?

Jmenuji se Lukáš Osladil a jsem 40letý kulturista z Prahy.

Jaká ocenění a uznání jste získali?

V letech 2005 až 2019 jsem získal řadu ocenění po celém světě. Domů jsem si odvezl řadu titulů včetně titulu mistra České republiky a IFBB, druhého místa na mistrovství světa (do 90 kg), amatérské Olympie v Londýně a Dayana Cadeau Classic na Floridě. Dostal jsem se na osmé místo v Mr. Olympia, kromě různých dalších uznání.

Jak jste se poprvé dozvěděli o společnosti Zinzino?

Můj přítel Adam Škoda mi v březnu 2019 řekl o BalanceOil a dalších produktech společnosti Zinzino.

Jak jste jako profesionální sportovec chápal poměr omega-6:3 mastných kyselin?

Neměl jsem žádné. Nikdy předtím jsem o tom neslyšel. Věděl jsem však, jak důležité jsou omega-3 pro tělo, a tak jsem ho občas užíval, než jsem začal pravidelně užívat BalanceOil.

Jaký byl váš počáteční poměr?

Můj počáteční poměr byl 4,9:1 a v té době jsem si dával jednu nebo dvě porce tučných ryb týdně, např. lososa nebo halibuta. Nyní užívám BalanceOil každý den a udržuji poměr 2:1.

Jaké produkty Zinzino v současné době používáte?

V současné době používám BalanceOil Vegan, Xtend+, ZinoBiotic+ a Viva+.

Podělte se s námi o své zkušenosti se společností Zinzino.

Druhý Zinzino BalanceTest jsem si vzala asi 10 měsíců poté, co jsem začala používat BalanceOil, a výsledky byly nižší 2:1, takže jsem byla velmi ráda, že skutečně funguje.

Pomohlo vám tedy Zinzino jako sportovci?

Produkty mi pomohly zůstat zdravý, protože profesionální kulturistika není k tělu příliš šetrná. Například jíme příliš mnoho masa a dalších zdrojů bílkovin po dobu asi 6-9 měsíců v průběhu mnoha let. I když jíme zdravé potraviny, jako je zelenina, ovoce, ryby, vejce, mandle, ořechy a tak dále, není to způsob, jakým bychom měli žít. Ale díky Zinzino jsem schopen udržet své tělo zdravější, takže mohu trénovat a soutěžit, dobře spát a rychle se zotavovat. S dobrým zdravím máte šanci být lepší ve všem, co děláte.

A co psychické přínosy?

Než jsem začala používat produkty Zinzino, neměla jsem žádná omezení a dokonce ani můj poměr nebyl tak vysoký jako u průměrného Evropana, ale řekla bych, že to pomáhá lidem a mně to pomohlo i psychicky. Pokud jíte výživnou stravu, cvičíte téměř denně, dobře spíte 7-8 hodin a užíváte produkty Zinzino, udrží vás to zdravé. Duševní a fyzické zdraví jdou ruku v ruce.

Proč by lidé měli přemýšlet o BalanceOil?

Je faktem, že 95 % nebo více lidí na celém světě má vysoký poměr omega-6:3. Je to proto, že lidé nejedí dostatek ryb ulovených ve volné přírodě nebo dostatek omega-3 s polyfenoly. Přesahuje standardní doplňky stravy, ke kterým má přístup většina lidí.

Je Zinzino jen pro sportovce?

Ne, je to stejně tak pro širokou veřejnost jako pro profesionální sportovce. Obvykle nezapomínáte každý den jíst, spát, dívat se na televizi, chodit na toaletu, trávit čas na internetu, takže totéž by mělo platit i pro cvičení a zdraví. Zaměřte se na cvičení alespoň třikrát až čtyřikrát týdně po dobu jedné hodiny a samozřejmě užívejte svůj denní BalanceOil!

Popište jedním slovem své zkušenosti se společností Zinzino?

Zdraví!

Podívejte se na Lukáše v akci na YouTube a sledujte ho na Facebooku, kde najdete každodenní aktualizace. Chcete-li se dozvědět více o Lukášově cestě, úspěších a nadcházejících soutěžích, navštivte jeho profesní profil.

Mistryně světa ve vodním lyžování Krista Uzare

Mistr světa ve vodním lyžování by byl blízko vrcholu seznamu „nejúžasnějších pracovních míst na světě“. Lotyška Krista Uzare začala závodit na aquabiku s podporou svého otce, který je sám lyžařským šampionem. Od roku 2010 Krista soutěží po celých světových oceánech. V pouhých 25 letech je její úspěch důkazem impozantního přístupu „can-do“.

Mluvili jsme s Kristou, abychom se dozvěděli více o tomto fascinujícím extrémním vodním sportu.

Jak se jmenujete, kolik je vám let a jaké je vaše sportovní povolání?

Jmenuji se Krista Uzara a jsem 25letá profesionální závodnice na vodních skútrech.

Jaká ocenění a uznání jste získali?

Mám na kontě 14 úspěchů, ale titul, na který jsem nejvíce pyšná, je první místo na Mistrovství světa v aquabiku 2018 ve třídě Ski Ladies GP1.

Jak jste se poprvé dozvěděli o společnosti Zinzino?

Ozval se mi kolega závodník a fanoušek Zinzina ze sousední země a vyprávěl mi o své cestě s ním. Zaujalo mě to, protože jsem si uvědomil, že Zinzino mi může pomoci k lepším výkonům a rozvoji jako sportovce.

krista-uzare-mistryně-světa-tryska-skier_2.jpg

Jak jste jako profesionální sportovec chápal poměr omega-6:3 mastných kyselin?

Vlastně jsem to před Zinzinem nechápal. Když mi to ale bylo vysvětleno, hned jsem to pochopil. Je to něco, co by mělo být bedlivěji sledováno a každý by si měl být vědom jeho důležitosti.

Jaký byl váš počáteční poměr?

Můj první výsledek v BalanceTestu byl 8,8:1, což mě obecně překvapilo. Moje postavy byly celé červené, úroveň ochrany nízká a tekutost buněčných membrán daleko od ideálu. Ale viděl jsem to jako prostor pro zlepšení a příležitost k lepším výkonům. To byl začátek mé cesty se společností Zinzino.

Jaké produkty Zinzino v současné době používáte?

Sportovci jsou vystaveni vyššímu riziku onemocnění kvůli velké fyzické tréninkové zátěži. Používám BalanceOil+, protože pro mě jako sportovce je důležité být zdravý a podporovat rychlou regeneraci. Dva z mých oblíbených produktů jsou doplňky stravy Protect+ a Xtend+, které pomáhají mému imunitnímu systému fungovat na normální úrovni1, zvlášť když jsem pořád ve vodě.

Každé ráno začínám sklenicí teplé vody a směsí vlákniny Zinzino zvanou ZinoBiotic. Můj potréninkový nápoj je LeanShake, který miluji, protože není příliš sladký. Vždy mám u sebe energetickou tyčinku jako zdravou svačinu na cesty.

Podělte se s námi o své zkušenosti se společností Zinzino.

O Zinzino mohu říci jen samé skvělé věci. Jako sportovec si dávám velký pozor na to, co konzumuji. Díky Zinzino jsem věnoval více pozornosti doplňkům, které jsou pro sportovce klíčové. Navíc nejsem zrovna rybař, takže BalanceOil je pro mě velmi důležitý.

Pomohl vám Zinzino jako sportovci?

Po 18 měsících používání produktů Zinzino jsem zažila první sezónu, kdy moje imunita zůstala na normální úrovni1. Můj poměr BalanceTest se již výrazně zlepšil a užíváním BalanceOil a dalších produktů Zinzino udržuji své tělo v optimálním zdraví, což je pro sportovce životně důležité.

Krista-Uzare.jpeg

A co psychické přínosy?

Věnuji velkou pozornost mentální stránce sportu a vím, že beru produkt, který nejen pohání můj výkon, ale také se stará o mé vnitřní zdraví.

Proč by lidé měli uvažovat o užívání BalanceOil?

Mnoho lidí podceňuje sílu poměru omega-6:3 a důležitou roli, kterou hraje v našem těle. Mladší sportovci, kteří nejedí vyváženou stravu a vyhýbají se rybím produktům, musí být lépe informováni o tom, jak mohou pomoci zlepšit jejich celkový výkon jako sportovce.

Je Zinzino jen pro sportovce?

Každý by měl brát své zdraví vážně a používat produkty, jako je Zinzino, aby lépe podpořil svou pohodu. Naše těla jsou naším nejmocnějším nástrojem.

Užíváte jiné doplňky stravy nebo zdravotní přípravky?

Ne. Díky vyváženému výživovému plánu a výživovým doplňkům Zinzino mám denně pokryté všechny své základní vitamíny, minerály a mastné kyseliny.

Popište své zkušenosti se společností Zinzino jedním slovem.

Zdravý!

Chcete-li se dozvědět více o Kristě a jejím dobrodružství se Zinzinem, navštivte její osobní stránky:

Podívejte se na Kristinu stránku na Instagramu

Sledujte ji na Facebooku

Podívejte se na její galerii, kalendář závodů a seznam ocenění

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *