Přírodní prášek z kokosové vody prémiové kvality, bohatý na živiny, elektrolyty a přírodní cukry. Přírodní izotonické činidlo k rehydrataci během tréninku a po něm. Vokosová voda v prášku je prášková forma oblíbené kokosové vody. Kokosová voda je tekutina, která se přirozeně tvoří uvnitř skořápky kokosového ořechu. Je nabitý vitamíny a minerály a nabízí skvělý chuťový způsob rehydratace. Obsahuje také přírodní ovocné cukry a elektrolyty. Kokosová voda je prakticky bez tuku. V kombinaci s BCAA získáte skvělý energetický nápoj během tréninku.

•Chutné, osvěžující a energizující
•Nabito mikroživinami a minerály
•Vysoký obsah elektrolytů a antioxidantů
•Nízký obsah tuku, sacharidů a kalorií

•Vhodné pro použití v široké škále formulací a prezentací

Vitaminy ve 100G

Thiamnine B1 – 0,03mg
Riboflavin B2 – 0,057mg
Niacin B3 – 0,08 mg
Pantothenic acid B5 – 0,043 mg
Vitamin B 6 – 0,032 mg
Falate B9 – 3 mg
Vitamin C – 2,4 mg

Ostatní látky

Calcium – 24 mg
Iron – 0,29 mg
Magnesium – 25 mg
Phosphorus – 29 mg
Potassium – 250 mg
Zinc – 0,1 mg

MODRA SPIRULINA

Modrá spirulina je modrý pigment získaný z modrozelených řas, který má velmi vysoký obsah živin. Může pomoci posílit imunitní systém, zvýšit energii a zlepšit trávení. Tato magická superpotravina dodá vašim potravinovým výtvorům nádech zářivé modré. Přimíchejte jej do smoothies, snídaňových misek, latte a dalších!

Co je modrá spirulina?

Modrá spirulina je modrozelená řasa, která roste v rybnících, jezerech a alkalických vodních tocích. Fykocyanin je modrý pigment získaný ze spiruliny, který po extrakci dodává řasám tmavomodrý pigment. Skvělou zprávou o Blue Spiruline je, že na rozdíl od zelené spiruliny nemá rybí chuť. Je bohatý na bílkoviny, vitamíny, minerály, karotenoidy a antioxidanty.

Spirulina je všeobecně uznávána pro své vynikající zdravotní přínosy včetně:

  1. Odstraňování těžkých kovů a toxinů – Spirulina se dokáže vázat s těžkými kovy v těle a pomáhá je odstraňovat.
  2. Zdroj bílkovin – Jelikož mnoho lidí v současnosti volí veganskou nebo vegetariánskou stravu, tato řasa může být skvělým doplňkem vaší každodenní dietní rutiny pro zvýšení příjmu bílkovin.
  3. Pomoc při hubnutí – Spirulina obsahuje asi 50-70% bílkovin. Když si ho dáte 30 minut před jídlem, může vám pomoci cítit se výrazně méně hladově, a proto se budete cítit sytí déle a je méně pravděpodobné, že si budete dopřát. Protein je vysoce rozpustný ve vodě, což znamená, že jej vaše tělo dokáže ve velké míře absorbovat na rozdíl od jiných zdrojů potravin bohatých na bílkoviny, jako je maso.
  4. Zvyšuje energii a výkon – Spirulina je známá množstvím vitamínů B, které mohou zvýšit energetickou hladinu. To vám umožní zlepšit tréninkové a tréninkové výsledky, které vám umožní spálit víc tuku. Díky obsahu antioxidantů Spirulina je prospěšná při snižování oxidace vyvolané cvičením, která vede ke svalové únavě a neschopnosti nabírat svaly.
  5. Může pomoci zlepšit trávení a zdraví střev – Jelikož spirulina obsahuje chlorofyl, pomáhá to normalizovat trávicí systém a podporuje zdravé bakterie ve střevech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *