Activ Fiber drink je výjimečný svým složením, kde jeho hlavní složkou je akáciová vláknina, obsahuje také protizánětlivou složku MSM a probiotikum LactoSpore®


Akáciová vláknina je typ vlákniny, která je vyrobena ze sušených bobulí akácie. Je to proto, že akáciová vláknina je bohatá na bílkoviny, vlákninu, minerály a vitamíny.


Akáciová vláknina má několik zdravotních výhod:
· může pomoci regulovat hladinu cholesterolu.
· má schopnost absorbovat cholesterol a vylučovat jej z těla.
· může pomoci snižovat hladinu cukru v krvi.
· pomáhá udržovat zdravé trávení.
· zlepšuje pohyb tlustého střeva, čímž zabraňuje zácpě a přispívá ke zdravému střevnímu prostředí.
· pomáhá udržovat správnou hladinu žaludečních kyselin a pomáhá regulovat hladinu glukózy v krvi.
· přispívá ke zdravému kardiovaskulárnímu systému.
· má schopnost snižovat hladinu „špatného“ LDL cholesterolu a zvýšit hladinu „dobrého“ HDL cholesterolu – to znamená, že akáciová vláknina může pomoci předcházet srdečním chorobám a snižovat riziko vysokého krevního tlaku.
Akáciová vláknina je velmi užitečná pro zdraví, a proto byste ji měla zahrnout do své stravy. Je to bezpečný a přírodní způsob, jak si udržet dobré zdraví.


MSM je látka, která se často používá v oblasti zdraví a wellness. Může mít mnoho potenciálních zdravotních výhod, včetně omezení bolesti, zmírnění příznaků alergií a astmatu, urychlení hojení ran a zlepšení imunity. MSM může také pomoci zmírnit záněty, snížit únavu a zlepšit kvalitu pokožky a vlasů.


LactoSpore® je probiotický doplněk, používá se k doplnění prospěšných bakterií v trávicím traktu a zlepšení trávení, jakož ik podpoře imunitního systému. který může podpořit zdraví střev. Tyto bakterie jsou schopny zlepšit střevní flóru budováním zdravých bakteriálních kultur a bojem proti nežádoucím bakteriím. Pomáhají podpořit trávicí trakt, zmírnit zažívací potíže a bojovat proti nežádoucím bakteriálním populacím.
Activ Fiber napomáhá k obnovení mikroflóry a svým jedinečným složením působí příznivě na trávení, chrání střeva před invazí škodlivých mikroorganismů, také obnovuje a posiluje imunitu.