Activ Eye, výrobek pro zdravé oči

Dávka je na 2 měsíce – 1 kpsl/denně

Activ Eye výtažek ze šafránu s výhodami pro zdraví očí, dodávané ve vegetariánských kapslích.

Co je Activ Eye?

Activ Eye je formulován z extraktu šafránu získaného z květu crocus známého vědecky jako Crocus sativus. Přestože šafrán je známý jako kulinářské koření, používané v pokrmech po celém světě po tisíce let, jeho terapeutické vlastnosti jsou méně známé.

V posledních letech podařilo izolovat extrakty s vysokým obsahem účinných látek. Náš nový doplněk stravy je formulován z vysoce kvalitního šafránového extraktu standardizovaného na 3% crocin. Activ Eye je dostupný ve formě kapslí v doporučené dávce 2 kapslí denně. VÍCE INFORMACÍ V APLIKACI

Jaké výhody jsou spojeny s Activ Eye? Zjistíte, že Activ Eye má mnoho pozitiv – ale možná nejdůležitější je, že byl navržen speciálně pro zdraví očí. Každých 20 mg poskytuje 3% klíčové sloučeniny šafránu známé jako crocin.

Crocin je nejdůležitější živinou v šafránu na podporu zdraví zraku. Jakmile je v žaludku, je šafrán přeměňován na crocetin, který vaše tělo rychle absorbuje ve střevech a dodává do cílových oblastí, jako je sítnice.

Pomáhá chránit buňky fotoreceptoru v sítnici před oxidačním stresem Pomáhá podporovat průtok krve v sítnici a okolních oblastech

Pomáhá podporovat lepší dodávání kyslíku do očí.

Šafrán má kromě svých vlastností, které dávají chuť, neobvykle složité složení, přičemž dosud bylo objeveno více než 100 sloučenin, včetně aktivních principů, jako jsou karotenoidy. Známé pro jejich antioxidační potence, tyto sloučeniny jsou přírodní oranžové, žluté a červené pigmenty, zodpovědné, že šafrán je oranžovo-červené barvy. Kromě těchto antioxidantů, šafrán se skládá také ze safranal. Primárně zodpovědný za koření, její charakteristický zápach, tato molekula se také používá jako aktivní princip v řadě terapeutických přípravků.

Co na Activ Eye říkají naši zákazníci?

Může mít výhody pro AMD

S jeho vysokou antioxidační aktivitou, šafránový extrakt může také nabídnout ochranu proti věkem-související makulární degenerace nebo AMD, jedno z nejčastějších očních onemocnění.

Toto tiché, bezbolestné onemocnění je charakterizováno postupným zhoršením centrální části sítnice, která přestává správně fungovat. Je to hlavní příčina ztráty zraku, především mezi, přes-60r, potenciálně vede k naprosté slepotě. AMD trpící člověk, stále obtížněji vykonává každodenní funkce, jako je čtení nebo řízení.

To je důvod, proč byly vyvinuty nové preventivní způsoby boje proti zhoršení sítnice. Jedním z takových produktů je náš doplněk stravy Activ Eye, který bojuje proti oxidačnímu stresu a poškození volnými radikály zodpovědnými za buněčné stárnutí.

100% španělský šafrán (Crocus sativus L.). DNA certifikována.
• Standardizován na 3% krokiny pomocí HPLC.
• Vysoká stabilita.
• 100% vertikálně integrovaná.

Diferencovaná hodnota
• Nejrychlejší absorpce v porovnání s jinými tradičními karotenoidy
• Karotenoid s vysokou rozpustností ve vodě.
• Nízká dávka: 20 mg / den.
• Vyrobeno ve Španělsku. Vlastní pole a těžební zařízení.
• Nejmodernější proprietární výrobní proces.

Pokračující vystavení modrému světlu v průběhu času může vést k poškození buněk sítnice. To může způsobit problémy se zrakem, jako je makulární degenerace související s věkem

Bioaktivní sloučeniny
Activ Eye je složkou nové generace pro zdraví očí. Pomocí HPLC se standardizuje na 3% krokiny. Krokusy jsou hlavními karotenoidy šafránu, které jsou silnými antioxidanty a souvisejí s prevencí makulární degenerace spojené s věkem

Nejrychlejší absorpce
Crociny přítomné v Activ Eye dosahují maximální koncentrace v krvi již po 1,5 hodině, což je rychleji než jiné tradiční karotenoidy používané pro zdraví očí, jako je lutein (7-8h) 8, zeaxanthin (13-14h) 9 a 13- karoten (24 – 30 hodin)

Activ Eye a zdraví očí

Poruchy sítnice AII, bez ohledu na jejich etiologii, zahrnují aktivaci oxidačního stresu a apoptózových drah3. • Různé studie naznačují, že suplementace šafránu, stejně jako u Activ Eye, zlepšuje vizuální funkci u účastníků s makulární degenerací související s věkem, přičemž se zachovává funkce fotoreceptorů sítnice a sítnice citlivost blikání2A.
Nejnovější klinické studie s doplněním šafránu navíc naznačují, že 20 mg/den šafránu po dobu 90 dnů zlepšuje některé parametry makulárního elektroretinogramu, jako je práh amplitudy a modulace 5. Doplňkové studie s extraktem šafránu zjistily oční hypotenzivní účinek v primárním otevření léčby 6.

Hlavní mechanismus účinku

Activ EYE, působí hlavně na dvou úrovních:

• Antioxidant: oxidační stres hraje významnou roli v patogenezi AMD a při progresi glaukomatózního poškození12. • Activ Eye může vyvolat snížení nitroočního tlaku v důsledku svého antioxidačního účinku pocházejícího z karotenoidů (zejména crocin a crocetin)
• Antiapoptotické: vystavení nepřetržitému jasnému světlu a stresu v prostředí způsobuje smrt fotoreceptory v oku. V důsledku obsahu crocinů zvyšuje Activ Eye dostupný kyslík
fotoreceptorem, které mají vysoké metabolické požadavky, a tím je chrání před smrtí. VÍCE INFORMACÍ V APLIKACI

Shrnutí:

Výtažek ze šafránu, který pomáhá chránit zrak před poškozením.
Formulován z extraktu 100% španělského šafránu (Crocus sativus L.)
20 mg obsahuje 3% klíčové sloučeniny šafránu na podporu zdraví zraku známé jako crocin
S nejrychlejší absorpcí již po 1,5 hodině
Pomáhá podporovat lepší dodávání kyslíku do očí
Pomáhá chránit buňky fotoreceptoru v sítnici před denním oxidačním stresem
Chrání před volnými radikály zodpovědnými za buněčné stárnutí
Pomáhá podporovat průtok krve v sítnici a okolních oblastech
Může ochránit před věkem-související makulární degenerace nebo AMD
Vysoká antioxidační aktivita a stabilita
Nejrychlejší absorpce v porovnání s jinými tradičními karotenoidy
Dodáváno ve vegetariánských kapslích
Maximální koncentrace v krvi již po 1,5 hodině