Výživový doplněk Activ Stop Allergy pomáhá zmírnit projevy alergie díky obsaženým složkám jako je unikátní extrakt z perily, extraktu z kvercetinu, gingko bilobe a tulsi – bazalce posvátné. Všechny tyto složky podporují správné fungování imunitního systému organismu, protizánětlivému působení a pozitivnímu vlivu na posílení dýchacích orgánů.

Výživový doplněk Activ Stop Allergy vhodný při sezónních alergiích (pely, trávy), při histaminové intoleranci, alergiích na prach, roztoči nebo alergii na některá zvířata (kočky, psi, ptáci apod.)

Při sezónních alergiích na pyly a trávy doporučujeme začít užívat minimálně 2 – 3 měsíce před nástupem pylové sezóny, ideálně již v zimě, abyste se během pylové sezóny (která často začne ještě před oficiálním nástupem jara) vyhnuli doprovodným alergickým projevům. Nejlepší účinek je při užívání nalačno.

Složení výživového doplňku Activ Stop Allergy:

Perilla křovitá extrakt

Perilla má silné harmonizační účinky na imunitní systém. Používá se při alergiích, protože potlačuje uvolňování histaminu a posiluje dýchací orgány, což ocení jedinci při astmatu, zánětech a alergických projevech, ale také při chřipkových
a jiných virových onemocněních. Při dlouhodobém užívání podporuje obranyschopnost organismu během alergických sezón, posiluje dýchací cesty a zmírňuje i gynekologické potíže – například. zánětyženských orgánů. Ocení ho ženy i během menopauzy.

Perilla pomáhá i při různých trávicích problémech (zácpa, žaludeční nevolnosti, časté říhání apod.)

Quercetin 95% extrakt

Kvercetin extrakt je bohatým zdrojem vysoce koncentrovaného bioflavonoidu kvercetin. Je silným antioxidantem a bojovníkem proti volným radikálům. Je to jeden z nejběžnějších polyfenolů ve stravě, přirozeně se nachází hlavně v ovoci jako jablka, brusinky, třešně, hrozny a v zelenině jako cibule, paprika, chřest

apod., ale nachází se iv černém a zeleném čaji.

Kromě antioxidačních účinků má prokazatelné i protizánětlivé účinky, snižuje hladinu zánětlivého enzymu (tzv. enzym COX2 podporuje otok a zánět) a tím i tvorbu histaminu, podporuje zdraví dýchacího systému a celkově posiluje organismus.

Silný extrakt kvercetinu pokrývá potřeby organismu, protože je nezbytný pro fungování lidského těla. Posiluje imunitu a je všestranným pomocníkem při mnoha zdravotních problémech (kardiovaskulární, neurodegenerativní, onemocnění zánětlivého a virového charakteru).

Tulsi

Bylina Tulsi (Bazalka posvátná) se v ájurvédské medicíně považuje za „královnu bylin“. Její účinky oceníte hlavně při onemocněních dýchacího traktu – bronchitida, astma, chřipka, kašel a nachlazení, na podporu imunity – viry, bakterie, parazity a v neposlední řadě pro její protizánětlivé účinky.

Výživový doplněk je vhodný pro celiatiky a diabetiky, vegetariány a vegany. Neobsahuje lepek, laktózu, škrob a konzervační látky.